FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet VOLKSWAGEN PASSAT - 2002 - EUR 6250 Shitet VOLKSWAGEN PASSAT - 2002 - EUR 6250 Shitet VOLKSWAGEN PASSAT - 2002 - EUR 6250 Shitet VOLKSWAGEN PASSAT - 2002 - EUR 6250 Shitet VOLKSWAGEN PASSAT - 2002 - EUR 6250
VOLKSWAGEN PASSAT - 2002
EUR 6,250
Vendi : Durres
Gjendja :E Perdorur
Km :138540
Karburanti :Nafte
Kambio :Automatike+Tiptronik
Konsumi :6 lt
Ngjyra :E Zeze
Motorri :1900cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : inpori
 • Tel/Cel : 0689045506
 • Email : altinhoxha222@yahoo.com

VOLKSWAGEN PASSAT - 2002

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Dogane e paguar
Sedilje lekure
Sedilje te ngrohura
Alarm
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
Klima
Fenere xenon
CD
Airbag ana shoferit
mp3
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
Sensor Drite/Shiu
ABS
Navigator
Kompjuter Bordi
ESP
Disqe Alumini
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Sedilje elektrike
4x4
Te dhena teknike
 • Station wagon
 • E Perdorur
 • Viti 2002
 • Nafte
 • Motorri 1900cccc
 • 6 lt per 100 km
 • 138,540 km te bera
 • E Zeze
 • 125cv (kuaj fuqi)
 • Kambio Automatike+Tiptronik
 • 5 vende
 • 5 dyer
Pershkrime te tjera
OKAZION SUPER FULL FULL FULL..........FULL FULL Volkswagen pasat 1.9 tdi viti 2002 AUTOMATIK - TIPTRONIK sw vagon disponon keto aksesore duke filluar me ngjyra e zeze perle metalixato, disqje alumini origjinale te pasatit me nr 16, te 5 xhamat prapa te zinj origjinale te fabrikes, abies, 8 airbag, esp, kamio tiptronik+automat,clima automat,navigator origjinale te volkswagenit me bagazhier me 6 cd, sedilje me ngrohje,frigorifer, shpejtesi konstan tempomat, telefon origjinale te vw me card memorie, te 4 xhamat elektronike, tapiceria sallon lekure origjinale te fabrikes larje fenerash,pasqyrat elektronike,dritat bikseno origjinale te fabrikes,timoni tre racash sport, feninevia,makina disponon tre celesa dhe ka antifurt origjinal te fabrikes ka dhe sensore shiu sensore parkimi mbrapa origjinale te fabrikes. Makina eshte gjendje perfekte si nga ana mekanike dhe xhenerike dhe estetike eshte shume e paster si nga jashte dhe nga brenda, makina disponon 138 km origjinale te certifikuara tek vw kush ka deshire ta kontrolloj ku te doje dhe me mekanikun e tij te besuar,makina sapo ka ardhur dhe ne cmim perfshihet dhe dogana (TVSH) i cili eshte 6299 euro. per me shume informacion kontaktoni ne nr 0662038411 - 0689045506 ju faleminderit per mirekuptimin.......
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com