FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet OPEL CORSA - 2006 - EUR 5000 Shitet OPEL CORSA - 2006 - EUR 5000 Shitet OPEL CORSA - 2006 - EUR 5000 Shitet OPEL CORSA - 2006 - EUR 5000 Shitet OPEL CORSA - 2006 - EUR 5000
OPEL CORSA - 2006
EUR 5,000
Vendi : Durres
Gjendja :E Perdorur
Km :63000
Karburanti :Benzine
Kambio :Automatike+Tiptronik
Konsumi :5 lt
Ngjyra :Lejla
Motorri :1200cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : rezart11
 • Tel/Cel : 0695758041
 • Email : apashiapashi@yahoo.com

OPEL CORSA - 2006

Opsione

Dogane e paguar
Alarm
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
Klima
CD
Airbag ana shoferit
mp3
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
ABS
Kompjuter Bordi
ESP
Cmimi i diskutueshem
Sedilje elektrike
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Fenere xenon
Sensor Drite/Shiu
Navigator
Disqe Alumini
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 2006
 • Benzine
 • Motorri 1200cccc
 • 5 lt per 100 km
 • 63,000 km te bera
 • Lejla
 • 75cv (kuaj fuqi)
 • Kambio Automatike+Tiptronik
 • 5 vende
 • 4 dyer
Pershkrime te tjera
shitet opel corsa me dogan te paguar dhe targa makina eshte ne gjendje sh te mire per me sh info kontaktoni ne :0695758041
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com