FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet BMW 320 - 2001 - EUR 3500 Shitet BMW 320 - 2001 - EUR 3500 Shitet BMW 320 - 2001 - EUR 3500 Shitet BMW 320 - 2001 - EUR 3500 Shitet BMW 320 - 2001 - EUR 3500
BMW 320 - 2001
EUR 3,500
Vendi : Tirane
Gjendja :E Perdorur
Km :80000
Karburanti :Nafte
Kambio :Manuale
Konsumi :6 lt
Ngjyra :Gri
Motorri :1900cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : Gentian2012
 • Tel/Cel : 0696501537
 • Email : arbiondp906@gmail.com

BMW 320 - 2001

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
Klima
Fenere xenon
CD
Airbag ana shoferit
mp3
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
ABS
Kompjuter Bordi
ESP
Disqe Alumini
Sedilje elektrike
Dogane e paguar
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Alarm
Sensor Drite/Shiu
Navigator
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Te dhena teknike
 • Station wagon
 • E Perdorur
 • Viti 2001
 • Nafte
 • Motorri 1900cccc
 • 6 lt per 100 km
 • 80,000 km te bera
 • Gri
 • 125cv (kuaj fuqi)
 • Kambio Manuale
 • 5 vende
 • 5 dyer
Pershkrime te tjera
Shes Bmw Station Wagon vit prodhim Nentor 2001 Gri metalizato i sa po ardhur nga italia me dokumenta dhe siguracjon deri Shtator 2012 , me certifikat garancie servisi,qe verteton Startin e Vetures me Km zero , Aktualisht-Km te bera 80.000/ Total 228.000/Km e mirmbajtur jam dora e dyte ne librez si Bleres ,Cmimi 3.500 euro o Diskutushem / plus me nje marveshje per doganen/qe ju Avantazhon ne cmim. Telefon 0696501537--ose 069-6556922
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com