FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet SEAT IBIZA - 2000 - EUR 2500 Shitet SEAT IBIZA - 2000 - EUR 2500 Shitet SEAT IBIZA - 2000 - EUR 2500 Shitet SEAT IBIZA - 2000 - EUR 2500 Shitet SEAT IBIZA - 2000 - EUR 2500
SEAT IBIZA - 2000
EUR 2,500
Vendi : Durres
Gjendja :E Perdorur
Km :145000
Karburanti :Nafte
Kambio :Manuale
Konsumi :5 lt
Ngjyra :E Kuqe
Motorri :1900cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : Olti
 • Tel/Cel : 0695250147

SEAT IBIZA - 2000

Opsione

Dogane e paguar
Xhama elektrike
Klima
Airbag ana shoferit
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
ABS
Kompjuter Bordi
ESP
Disqe Alumini
Cmimi i diskutueshem
Sedilje elektrike
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Alarm
Kondicioner
Fenere mjegulle
Fenere xenon
CD
mp3
Sensor Drite/Shiu
Navigator
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 2000
 • Nafte
 • Motorri 1900cccc
 • 5 lt per 100 km
 • 145,000 km te bera
 • E Kuqe
 • Kambio Manuale
 • 5 vende
 • 4 dyer
Pershkrime te tjera
makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike ... e sapoardhur nga Italia... me dogane te paguar TDI ... nafte... kompjuter bordi ... kasetofoni eshte origjinal... 4 xhama elektrik... dy pasqyra elektrike...mbyllje qendrore me pult... 4 airbag... sistem frenimi ABS ASR...makina eshte ne Durres... disqe alumini 15... Tel. : 0695250147
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com