FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet BMW 3 SERIES - 1988 - Leke 700 Shitet BMW 3 SERIES - 1988 - Leke 700 Shitet BMW 3 SERIES - 1988 - Leke 700 Shitet BMW 3 SERIES - 1988 - Leke 700 Shitet BMW 3 SERIES - 1988 - Leke 700 Shitet BMW 3 SERIES - 1988 - Leke 700
BMW 3 SERIES - 1988
Leke  700
Vendi : Durres
Gjendja :E Perdorur
Km :256000
Karburanti :Benzine
Kambio :Manuale
Konsumi :7 lt
Ngjyra :E Zeze
Motorri :1600cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : genc_1
 • Tel/Cel : 0695844056
 • Email : igli.kokomani@yahoo.com

BMW 3 SERIES - 1988

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Alarm
Xhama elektrike
Fenere mjegulle
CD
Airbag ana shoferit
mp3
Telekomande
Disqe Alumini
Sedilje elektrike
Dogane e paguar
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Kondicioner
Klima
Fenere xenon
Airbag ana pasagjerit
Sensor Drite/Shiu
ABS
Navigator
Kompjuter Bordi
ESP
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 1988
 • Benzine
 • Motorri 1600cccc
 • 7 lt per 100 km
 • 256,000 km te bera
 • E Zeze
 • 100cv (kuaj fuqi)
 • Kambio Manuale
 • 5 vende
 • 4 dyer
Pershkrime te tjera
ne gjendje shum te mir si pjese xhenerike dhe motorr.Eshte pa letra.
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com